Roan

Польська компанія  Roan (Роан) була створена на початку 70-х років минулого століття і з того часу вдалося завоювати визнання батьків у всьому світі. Секрет полягає у тому , що ця компанія є типовим прикладом сімейного бізнесу, де всі знання і традиції передаються від покоління до покоління.

 На сьогоднішній день компанія Roan (Роан) це відомий бренд із міцною репутацією. Головною місією фірми є задоволення потреб батьків та комфорту для дітей, тому основний акцент робиться на якості виробів.

Завдяки цій політиці та більш ніж 40-річному досвіду фірма Roan (Роан) завоювала довіру  батьків зі всього світу, зайнявши одне з лідируючих позицій у галузі дитячих колясок в Польщі, країнах ЄС і на території пострадянського простору.

 Дитячі коляски марки Roan (Роан) користуються стабліьним попитом не тільки на території Польщі. Близько 70% їхньою продукції експортується в країни Азії та Європи. Усі продукти Roan (Роан) було спроектовано і виготовленао таким чином, щоб забезпечити безпеку, комфорт і практичність для батьків та їх дітей.

Найбільш популярною є модель Roan Marita (Роан Маріта), що покорила батьків своїм класичним дизайном, відмінною амортизацією, підвищеної прохідністю, високою функціональністю. До класичних моделей також належать: Roan Marita Prestige, Roan Rialto, Roan Marita Lux. А для тих хто бажає візок у сучасному стилі, була створена коляска Roan Teo з плавно вигнутими трубками шасі.  


list view